Een andere
Egmond ervaring
Ben jij binnenkort in Egmond voor zakelijke doeleinden? Boek dit dan in combinatie met één van onze unieke teamuitjes die jij samen met je collega’s in Egmond kan beleven.

Ben jij binnenkort in Egmond voor zakelijke doeleinden? Boek dit dan in combinatie met één van onze unieke teamuitjes die jij samen met je collega’s in Egmond kan beleven.
Kom tot rust in het prachtige Egmond aan Zee. Een oud vissersdorpje met een gezellig, karakteristiek centrum en een prachtig strand. Egmond aan Zee is de ideale plek om samen met jou team een teamuitje te organiseren of een workshop te volgen!
Van bumperballen op het strand tot een bierproeverij van Sancti Adalberti bij de Brouwerij Egmond. Het is allemaal mogelijk en wij organiseren dit graag. De verschillende activiteiten zijn ook goed met elkaar te combineren. Op deze manier kunnen wij een compleet uniek en creatief teamuitje voor jullie organiseren.
Altijd al willen weten hoe en waar bier wordt gemaakt? Ervaar dit tijdens het in de bierproeverij met rondleiding in Egmond. Het arrangement is inclusief rondleiding, een proeverij van vier Sancti Adalberti biertjes en nootjes voor bij jouw biertje.
Stap op een stoere E-Fatbike en maak een prachtige rit door de omgeving van de Zaanstreek. Speur samen met je collega's naar de antwoorden en maak nieuwe herinneringen. De tocht duurt 2,5 uur en brengt je onder andere langs de Zaanse Schans.
Ga jij samen met je collega's op zoek naar het derpervrouwtje in Egmond aan Zee? Door middel van deze unieke speurtocht gaan jullie haar locatie achterhalen. Grappige en spannende opdrachten zullen hierbij niet ontbreken!
Ga samen met je collega's aan de slag om een heerlijk diner te bereiden! Uiteraard is het vervolgens tijd om te gaan dineren met jullie zelfgemaakte gerechten onder het genot van een drankje. Dit allemaal onder begeleiding van een professionele kok!
De djembé is een vaastrommel die van origine uit West-Afrika komt. Djembés werden traditioneel gebruikt om met andere dorpen te communiceren, het geluid dat ze produceren, is namelijk kilometers verderop nog te horen. Ontzettend leuke workshop!
dtevents heeft een creatieve foto workshop ontwikkeld als uniek teamuitje, waarbij je in twee uur op een mooiere foto’s met je smartphone leert maken en bewerken. Je leert bijvoorbeeld hoe je de omgeving fotografeert, zoals: de koeien in d
Heb jij ook altijd al willen leren om gitaar te spelen? Leer tijdens deze workshop alle basics van gitarist Ruben Hoeke, zodat jij straks samen met jouw collega's kan gitaarspelen.
Heb je zin in een potje Archery Tag? Boek nu bij ons een bedrijfsuitje en versla samen met je team de tegenstanders door ze af te schieten of door alle doelen te raken. Pijlen naar achter, goed mikken en schieten maar!
Ga samen met je collega’s aan de slag op het strand in Egmond aan Zee, en maak met elkaar het strand schoon. Door middel van handige aanwijzingen en tips wordt het opruimen nog leuker. Daarna kan er geluncht of geborreld worden!
Beat the Box, een spannende en uitdagende ervaring voor jouw team. Tijdens deze teambuilding activiteit staat spanning, samenwerking, raadsels oplossen en plezier centraal.
Misschien wel één van de meest intensieve teamuitjes die wij aanbieden, de bootcamp! Keihard knallen en sporten tijdens de bootcamp training samen met collega’s. Één ding is zeker, je zult je geen moment vervelen!
Bumperball is meer dan gewoon een potje voetbal. Het is een teamuitje waarbij je grenzen opzoekt. Werk samen met je collega’s en gooi je tegenstanders omver om vervolgens het winnende doelpunt te scoren.
Expeditie Robinson draait om doorzettingsvermogen, kennis en sportiviteit. Ga de strijd aan in uitdagende proeven en verdien per kamp de meeste punten. Overleef de stemronde op de eilandraad en ga door naar de finale!
Minute To Win It, een hilarische activiteit waarbij meerdere teams uitdagende games spelen tegen de klok. Én natuurlijk tegen elkaar! Wie houdt het hoofd koel en behaalt de meeste punten?
Yoga, een activiteit die onder andere goed is voor het verhogen van de weerstand. Ga samen met je collega’s volledig in ontspanning, voor tijdens of na een vergadering.
Houden jij en je collega's zo van dansen? Dan is deze workshop Zumba echt iets voor jullie! Dans mee op het ritme van de muziek en maak lol met je collega's.
Wil je altijd op de hoogte blijven van de leukste events bij jou in de regio? Schrijf je dan nu in voor onze nieuwsbrief!